O nas

 

Portal oraz infolinia ONKOline powstały z myślą o chorych onkologicznie oraz ich rodzinach.

Udostępniamy aktualną wiedzę z zakresu onkologii oraz psychoonkologii. We współpracy z wysokiej klasy specjalistami przekazujemy solidną i rzetelną wiedzę na temat schorzeń onkologicznych. Udostępniana przez nas wiedza dedykowana jest chorym, ale także rodzinom, bliskim, czy zainteresowanym tą dziedziną osób. 

Nasz zespół budują ludzie z doświadczeniem zaangażowaniem, wpływa to znacząco na profesjonalizm i rzetelność udzielnach informacji. Swoje miejsce znajdzie tu zarówno pacjent jak i lekarz. W naszym serwisie znajdują się poszczególne działy: Strefa lekarza, Strefa pacjenta, Strefa wiedzy oraz Psychoonkolgoia. W każdym z nich znajdują się niezbędne informacje, poruszane są najważniejsze tematy. Można również zapoznać się z wywiadami z Gościem ONKOline, gdzie mieliśmy przyjemność gościć szanowanych Profesorów, znane i dzielne osoby, które udzielają obecnie wsparcia innym chorującym, czy przedstawicieli Stowarzyszeń i Fundacji, które codziennie pomagają jak największej ilości osób.

Data rozpoczęcia aktywności koresponduje z wejściem w życie tzw. „pakietu onkologicznego”. Na naszej stronie znajdą Państwo dane kontaktowe do lekarzy POZ, którzy są przygotowani do wydania karty diagnostyki i leczenia onkologicznego. Udostępniamy również informacje o współpracujących centrach onkologii, możliwości dojazdu i najbliższego noclegu. Zarówno na portalu jak i na infolinii ONKOline otrzymają Państwo rzetelne informacje. Kompetencje doradców z wykształceniem medycznym gwarantują najwyższą jakość prowadzonych rozmów.

Zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi pomysłami, czy inicjatywami. W ramach współpracy proponujemy m.in. wspólne akcje i kampanie, redagowanie oraz publikacje artykułów, patronaty medialne, wsparcie w nagłaśnianiu wydarzeń branżowych z wykorzystaniem naszych mediów społecznościowych (zobacz nasz kanał Facebook). Chętnie przedyskutujemy też inne formy współpracy.

Zapraszamy do kontaktu: info@onkoline.pl